Razem z Hipciem i Żabcią znajdź wszystkie różnice na obrazkach! Gra została stworzona, aby przez zabawę rozwijać spostrzegawczość dzieci, nawet tych najmłodszych :D Na gracza czeka pięć grafik na dwóch poziomach trudności. A Ty? Znajdziesz wszystkie różnice, które się w nich pochowały?

Przesuwanka - baw się razem z nami!


Co się stało z obrazkami? Pomóż Żabci i Hipciowi poukładać wszystkie obrazki z przygodami naszych bohaterów - bez Ciebie sobie nie poradzą! Już dziś dostępna jest nowa Bakusiowa Gra - Przesuwanka.
Nauka przez zabawę to główne przesłanie całej Strony Bakusiów, a premiera kolejnej gry jest naszym następnym krokiem do celu. Tym razem zadaniem gracza jest przesuwanie kwadratowych elementów w celu ułożenia oryginalnego obrazka z przygodami Hipcia i Żabci.

Zapraszamy do zabawy!

Bakusiowa Premiera: nowa gra - Bakusiowa Układanka


Żabcia i Hipcio porozrzucali obrazki na planszy – zadaniem Gracza jest ułożenie w linii co najmniej 3 identycznych przedmiotów, aby zebrać jak najwięcej punktów. Układanka została stworzona z myślą o najmłodszych graczach, a jej cel jest prosty: przez zabawę rozwijać zdolności logicznego łączenia graficznych informacji i spostrzegawczość Waszych pociech :) Bakusiowa Układanka jest przy tym naprawdę wciągającym źródłem rozrywki i w 100% bezpieczną grą dla dzieci w każdym wieku… A testując ją zauważyliśmy, że potrafi zająć na długi czas graczy w dosłownie każdym wieku :)
A teraz… zapraszamy do gry – plansze z obrazkami już czekają! Maluchom na pewno się spodoba :) A Wy? Ile punktów dziś zdobyliście?

kontakt  ::  © 2012 Bakoma  ::  All rights reserved